Jak reklamovat nebo odstoupit od kupní smlouvy

Jak reklamovat výrobek, který obashuje vadu?

Může se stát, že se při výrobě produktu něco pokazilo, a vy budete chtít produkt reklamovat. K této věci zde máte návod jak postupovat při reklamaci v následujících krocích.

  1. Uložte fomulář z toho odkazu zde, vyplňte jej a zašlete v balíčku s produktem, jestiže nemáte formulář jak vytisknout, zašlete jej přílohou mailem na adresu reklamace@sicipotreby.cz
  2. Vadný produkt odešlete řádně zabalený na jméno : Galanterie Letňany( Je nutné vyplnit! ) adresa Veselská 663, Praha, 199 00 nebo produkt můžete donést na prodejnu s vyplňeným formulářem.
  3. Vyčkat, budeme vás informovat o způsobu vyřízení reklamace.

 

Jak odstoupit od kupní smlouvy?

Na odstoupení od kupní smlouvy máte v našem internetovém obchodě www.sicipotreby.cz 14 dnů.

  1. Uložte fomulář z toho odkazu zde, vyplňte jej a zabalte do balíčku s produktem, jestiže nemáte formulář jak vytisknout, zašlete jej přílohou mailem na adresu reklamace@sicipotreby.cz. Zboží musí být nepoužívané, nepoškozené, čisté a kompletní.
  2. Zboží řádně zabalené odešlete na adresu naší provozovny: Jméno Galanterie Letňany( Je nutné vyplnit! ), adresa: Veselská 663, Praha, 199 00
  3. V případě, že bude vše v pořádku, informujeme Vás mailem o vyřízení vrácení a zašleme peníze na vámi vyplněný účet. V jiném případě vás budeme telefonicky kontaktovat.

 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 737 460 445 nebo emailem reklamace@sicipotreby.cz